Ліна Костенко і сьогодення

До Дня народження Ліни Костенко в 6-Є класі вчителем української мови та літератури Роєнко А.Є.
проведений літературний захід «Ліна Костенко і сьогодення». Учитель провела учнів сторінками життя відомої поетеси. Діти поринули в минуле цієї сильної духом жінки, переглядаючи відео про життєвий та не завжди легкий творчий шлях поетеси – шістдесятниці.
На заході учні читали вірші напам’ять: «Крила», «Життя іде, і все без коректур» та ознайомились з історією написання багатьох інших поезій.
У багатьох рядках відомої письменниці звучать пророчі слова, що ніколи Україна не зможе побрататися зі своїм північним сусідом росією! Саме ці слова звучать сьогодні, як ніколи, актуально….
Відвідавши бібліотеку, переглянули добірку книг Ліни Костенко та ознайомились з її пейзажною лірикою.
Поетеса завжди писала, як думала. Як думала, так і жила.
Ліна Костенко – це літературний цвіт нашої нації.