Проведення тижня сім’ї в школі

Моя сім’я – жаданий скарб,
Той найцінніший діамант
І найпрекрасніший смарагд,
Який від злого збережу,
І до добра я піднесу.

З давніх-давен серед українців виник і утвердився погляд на сім’ю і рід як на святиню, а на виховання дітей — як на святий обов’язок батьків.

Сім’я і школа – це берег та море. На березі дитина робить свої перші кроки, отримує перші уроки життя, а потім перед нею відкривається велике море знань, і шлях в цьому морі прокладає школа.

Стало традицією в травні відзначати тиждень сім`ї в нашій школі. Тому і учні, і вчителі не стояли осторонь цієї події.

В рамках тижня відбулася зустріч учнів 11-х класів з представниками управління юстиції на тему «Сімейне право: реєстрація шлюбу, реєстрація народження», а для учнів 4-В класу – «Знайомство з Конвенцією ООН про права дитини».

Медична сестра школи провела лекцію для учнів 7-х класів на тему «Бережіть здоров’я змолоду».

Відбулося Свято Букваря та бібліотечний урок «Тато, мама, я – читачів сім’я» за участю батьків.

Учні 5-6-х класів переглянули документальний фільм «Все до серденька матері горнеться…» та обговорили його зміст.

Для учнів молодших класів практичний психолог провела годину психолога на тему «Моя сім`я і я». Учні мали змогу розповісти про свої сімейні цінності та традиції у родинах, обговорили проблеми у сім`ях та шляхи їх вирішення. Для учнів середніх та старших класів проведені індивідуальні бесіди та консультації щодо сімейних проблем учнів. Психологом надано рекомендації щодо покращення психологічного клімату в родині.

Учні 6-х класів виготовили лист-звернення до батьків з проханням дбайливо ставитися до свого здоров’я, а учні 5-х класів підготували до свята матері свої творчі роботи та презентували їх мамам.

В бібліотеці школи діяла виставка художньої літератури та періодичної преси на тему «Мама, тато і я – українська сім’я».

З родини іде у світ людина і несе в нього своє серце, наповнене добротою і любов’ю, відчуттям краси і справедливості. Саме з сім’ї несе вона у світ правду, чесність, віру, традиції і звички. Тож недарма народне прислів’я каже: «Який кущ, така й хворостина, які батьки, така й дитина».