Допомога жителям Авдіївки

Не забуваючи ні на секунду про страшні події в Авдіївці, ми продовжуємо шукати нові способи підтримки. Нам не байдуже майбутнє України, наш народ не повинен гинути через пусті забаганки ворога. А щоб довести нашу силу, ми об`єднуємося в один міцний механізм.

Починаючи з першого лютого, наша школа збирала теплий одяг, ковдри, медикаменти, їжу та все потрібне для того, щоб полегшити страшну участь жертв подій в Авдіівці. І всього лише за три дні учні, вчителі, батьки, всі небайдужі зібрали безліч пакетів з різними та необхідними речами. Сьогодні все було відвезене, але люди продовжують нести допомогу. І ми гадаємо, що це далеко не остання акція, тому що у нашій школі вчаться та працюють свідомі люди. Адже ми – українці, одне ціле, що виконує спільне діло.

DSCN1771DSCN1770 DSCN1745 DSCN1743