Благодійний ярмарок

Страшне до болю слово «війна». Воно ранить серця людей, знищує націю. Але Україна не раз доводила, що вона може постояти за себе. Адже саме українці знають, що таке втрата, смерть, любов до рідного, що завжди буде давати сили.

Згадуючи страшні події в Авдіївці, що сколихнули країну своєю жорстокістю, раптовістю, хочеться битися сильніше. Дух патріотизму, підсилений горем, прагне діяти. Наша школа одразу відгукнулася на цей біль, щоб підтримати постраждалих у ході обстрілів жителів Авдіївки.

Сьогодні у нашій школі було проведено благодійний ярмарок. Кожен зміг долучитися до цієї акції. Учні 3-4-х  класів за підтримки батьків та вчителів швидко організували ярмарок, що  менше ніж за дві перерви був закінчений. Зібрана сума всього лише за один день  сягає 14 тисяч 619 грн. І це лише початок, адже попереду буде ще декілька таких заходів. Всі кошти були передані військовому капелану Кушнірчуку А.Ю. для  допомоги в Авдіівку.

Благодійний ярмарок