Обласні змагання з пішохідного туризму

Минулі вихідні були насичені. А саме відбувались дводенні обласні змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Вся спортивна програма відбувалася в нашій школі.
Головним організатором заходу був КЗ КОР Центр творчості дітей та юнацтва Київщини, відділ спортивного туризму і краєзнавства.

Участь взяли 12 команд. Змагання відбувалися серед: позашкільних організацій, міських та районних центрів туризму. Наша школа брала участь в цих змаганнях як господарі змагань. Дводенна боротьба на дистанціях «Командна смуга перешкод» та «Смуга перешкод в зв’язці» показала лідерів змагань в загальному рейтингу.
Переможцями змагань стала команда Бориспільського міського центру туризму (тренер Мороз В.К.), програвши їм усього дві секунди, друге місце зайняла команда Бучанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 4 стг “TUR-м@нія” . Команда м. Славутич одержала третє місце (тренер Журба Є.Л.).
Наш шкільний колектив пишається результатом, який показали учні нашої школи. Маємо велику насолоду від того, що наш шкільний гурток стг “TUR-м@нія” є постійним конкурентом обласного значення в спортивному туризму.
Але це не найголовніша новина. За рейтингом спортсменів області з восьми учасників збірної команди Київщини, шість учнів нашого гуртка отримали «квоту» і будуть захищати нашу область на Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні, який пройде з 2 по 5 березня в Полтавській області.
З чим і вітаємо наших учнів, а саме : Чорнокожа Антона (9-Б клас), Зуєву Катерину, Усенка Олексій, Рубан Марію (8-А клас), Гутніченко Вікторію, Васянович Тетяну (8-Г клас).