Фотовиставка учнівських домашніх бібліотек «Дім без бібліотеки – день без сонця»

У світі існує безліч книг. Одні навчають, інші – розважають, треті – допомагають, але кожна є незмінним другом дитини. Адже книга виховує в нас особистість, наповнює наші голівки мудрістю та знаннями.

А для того, щоб бути самодостатньою людиною, варто мати і поновлювати свою домашню бібліотеку книгами, що і роблять протягом навчання учні школи.

Тиждень у школі пройшов під гаслом «Дім без бібліотеки – день без сонця». Завдяки різноманітним стіннівкам з фотографіями читачів та їх улюблених книг, ми можемо побачити, як учні 5-6-х класів шанують та люблять книжки.

Діти раді були показати гостям школи, вчителям, однокласникам свої маленькі домашні бібліотеки.

Чудова акція, до якої долучилося багато бажаючих доводить, що нове покоління цікавиться книжковими новинками, прагне здобувати нові знання, самовдосконалюватися.

Дім без бібліотеки – день без сонця