Конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін»

Світлого березневого дня в актовій залі школи відбувся міський етап обласного дитячо-юнацького конкурсу виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін» серед учнівської молоді.

Метою конкурсу було виявлення та підтримка юних талантів, обдаровань, популяризація дитячої, народної, сучасної пісні, сприяння розвитку творчих здібностей юних виконавців пісні.

Нашу школу представляли конкурсанти молодшої, середньої та старшої вікової категорії з такими піснями: «Намалюй» К. Комар, «Мальви» В. Івасюка та «Хочу жити без війни» С. Тарабарової.

У всіх вікових категоріях маємо переможців та призерів: Яцюк Єлизавета, учениця 5-А класу – І місце, Товстенко Анастасія, учениця 7-А класу – І місце, Осадчук Дар’я  – ІІ місце.

Вітаємо наших переможців та бажаємо успіхів в обласному конкурсі!

Конкурс виконавців сучасної пісні «Калиновий дзвін»