ШКІЛЬНИЙ ПІДРУЧНИК – ВАЖЛИВА СКЛАДОВА ОНОВЛЕНОЇ СИСТЕМИ ОСВІТИ

Про якісні і змістовні підручники, які допоможуть школярам стати розумними і допитливими, сприятимуть зростанню їх інтересу до предмету мріють і педагоги, і батьки, і, напевно, самі учні. З метою відбору найкращих підручників і подальшого їх друкування відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України щороку відбувається спеціальний конкурсний відбір. До роботи у конкурсних комісіях залучаються найкращі вчителі-практики та методисти вищих навчальних закладів. У засіданнях конкурсної комісії по відбору підручників для 9-х класів із предмету “Мистецтво” навесні цього року взяла участь учитель музичного мистецтва і художньої культури, голова науково-методичної ради школи Новикова Н.В. 18 квітня на завершальному засіданні конкурсних комісій в Інституті модернізації змісту освіти були оголошені результати голосування на репозитарії навчального контенту і визначені підручники, які надійдуть за замовленнями у бібліотеки навчальних закладів у новому навчальному році.

a_gB8CD9CnA NOa3h47Hlwg