Прощавай, початкова школо!

26 травня у нашій школі пройшов  незвичайний день– прощання з початковою школою. Життєва дорога людини така мінлива і нелегка, несе в собі і  сум, і радощі. Нинішній день проводить невидиму межу між дитинством та юністю.  Чотири роки наші маленькі випускники  разом піднімалися першими найважчими східцями країни Знань. Училися  читати, писати, рахувати, дружити, долати  перешкоди на своєму шляху. Непростими були перші шкільні вершини. Хтось стрімко і рвучко піднімався до них, хтось довго і невпевнено долав перешкоди на шляху, відчуваючи поруч допомогу. І ось сьогодні  ми  називаємо їх таким вагомим словом «випускники». Але попереду ще стільки нового і незвіданного! Тож нехай буде безхмарним ваше життя, нав­чання легким, доля щасливою на своїй квітучій землі, поміж рідних людей!

Прощання з початковою школою