Міський семінар–практикум учителів трудового навчання й технологій

Зібратися разом – це початок,

триматися разом– це прогрес,

працювати разом – це успіх!

Генрі Форд

21.12.17 знову наш заклад радо приймав гостей на міському семінарі–практикумі учителів трудового навчання й технологій на тему: «Використання інтерактивних технологій як засіб формування пізнавальних інтересів учнів 5-11-х класів на уроках трудового навчання та технологій». Кравчук Світлана Павлівна розповіла теоретичні засади використання інтерактивних технології та поділилась досвідом з використання проектних технологій.

Фалько Володимир Вікторович продемонстрував використання власного предметного сайту як засобу формування пізнавальних інтересів учнів, а також поділився враженнями та проаналізував особливості проведення ІІІ-ІV етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.

Напередодні новорічних свят наші рукодільниці Кравчук Світлана Павлівна та Дудь-Крятченко Катерина Євгенівна провели два майстер-класи з виготовлення ялинкових прикрас: різдвяної зірки та новорічного банта з атласної стрічки.

Учасники семінару поділились враженнями, та подякували нашим учителям за змістовний семінар і чудовий настрій.

Трудове навчання й технології