“Ми – діти твої, Україно!”

ГАЗЕТА «КРИМСЬКА СВІТЛИЦЯ» ОГОЛОШУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «МИ — ДІТИ ТВОЇ, УКРАЇНО!» ІМЕНІ КРИМСЬКОГО УКРАЇНСЬКОГО ПОЕТА ДАНИЛА КОНОНЕНКА
УМОВИ КОНКУРСУ:
— Мова конкурсу — українська.
— Вік учасників — учні 8-11 класів.
— Номінації конкурсу — «Поезія», «Проза», «Публіцистика», «Драма».
— У номінацію «Поезія» конкурсант має надіслати 5-8 віршів.
— У номінації «Проза» та «Публіцистика» надсилаються роботи на вільну тему обсягом 4-8 сторінок.
— У номінацію «Драма» надсилається п’єса на один акт обсягом 4-8 сторінок.
Учасники конкурсу повинні вказати повністю своє прізвище, ім’я та по батькові, вік, адресу, навчальний заклад, телефон та електронну адресу.
Термін подачі конкурсних робіт — з 19 січня до 20 березня 2018 року на електронну адресу газети «Кримська світлиця» — kr_svit@meta.ua
Твори учасників Всеукраїнського літературного конкурсу «Ми — діти твої, Україно!» ім. Д. Кононенка публікуватимуться на Інтернет-сторінці
газети «Кримська світлиця» – http://svitlytsia.crimea.ua
Оцінюватиме творчість учасників компетентне письменницьке журі, до складу якого увійдуть, зокрема, й колишні переможці конкурсу «Ми — діти твої, Україно!».
Підбиття підсумків конкурсу та нагородження переможців відбудеться в м. Києві на Великодні Свята. На переможців чекають дипломи, подарунки та збірка творів молодих авторів — переможців та учасників конкурсу.
ВПИШІТЬ СВОЇ ІМЕНА В ІСТОРІЮ ВІДРОДЖЕНОГО УКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ З КРИМСЬКИМ КОРІННЯМ, ЯКИЙ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЩЕ ОДНИМ МОСТИКОМ ДУХОВНОГО ЄДНАННЯ КРИМУ З УСІЄЮ УКРАЇНОЮ!