Музей історичних коштовностей України

Учні 5 В класу на канікулах мали можливість поринути у далеку Скіфію, відвідавши Музей історичних коштовностей України. Вони познайомились із звичаями, віруваннями та сакральними обрядами свого народу. Учні дізналися, що приховують українські «степові піраміди», помилувалися скарбами скіфських володарів і побачили на власні очі, унікальну археологічну знахідку ХХ століття – славнозвісну ПЕРТОРАЛЬ

Печери Києво-Печерської Лаври.  Печерні лабіринти Києво-Печерського монастиря – одна з найцікавіших пам’яток Києва. Вони слугували житлом для монахів, місцем останнього спочинку братії, місцем паломництва вірян. Діти ознайомилися із результатами археологічних досліджень печер, що відкрили до того невідомі факти їх історії.

Екскурсія видалась дуже насиченою і цікавою. Діти повернулися додому з морем позитивних вражень.

Музей історичних коштовностей України