День дружби та творчості

Дружба — це велика цінність

Виключити з життя дружбу все одно,

що позбавити світ сонячного світла.

Цицерон

Сьогоднішній день декади був присвячений темі дружби та творчості. Надовго запам’ятаються учням 1 – 4 класів заняття-тренінги «Умій дружити». Під час тренінгу учні вчилися цінувати друзів та дружбу, виробляти в собі якості, що сприяють дружбі; розвивали вміння товаришувати; виховували уважне, безкорисливе ставлення до друзів, однокласників.

Наші першокласники представили  себе  і свій клас на виставці газет «Знайомтесь –  це ми».  Газети розглядали із цікавістю  не тільки учні початкових класів, але й старшокласники, учителі,  батьки.  Дивлячись  на  веселі,  радісні,  усміхнені, подекуди кумедні обличчя, розумієш: діти щасливі, і це – головне.

Неймовірно цікавою виявилася виставка малюнків «Моя країна – Україна». Адже дитяча творчість – це щось спонтанне, неповторне, безпосереднє, і разом з тим природне і дивовижне.

Тренінг

Знайомтесь - це ми!

Виставка "Моя країна - Україна"