День природознавства

Краса природи — справжнє диво.

Все неповторне і живе.

(Надія Красоткіна)

Передостанній день декади початкових класів був присвячений природі. Адже природу ніколи не застати зненацька. Теплого весняного ранку вона чарує ніжними ароматами квітів. В літню спеку разом з нами мліє під променями палючого сонця. Восени — дарує парчеві вбрання деревам і сипле до ніг золото. А взимку мирно спить під сріблястою шубкою снігу, сопучи високими кронами в глухому лісі.

Учні 4-х класів створили дуже гарні, цікаві, яскраві колажі «Квітуча Україна».  Четвертокласники ще раз усім нагадали про те, наскільки  красива наша країна.

Усі знавці природознавства перевіряли свої знання під час олімпіади.  Бібліотекарі НВК Мельникович Л.В. та Субачева Н.В. провели виховний захід для учнів 3-х класів «Екологія природи. Екологія душі», щоб ще раз усім нагадати, що Земля — це неоціненний дар, подарований нам природою, це — наш спільний дім, тож берегти її — наш священний обов’язок.

День природознавства