1-А на виставці «Моя маленька Батьківщина»

Учні 1-А класу побували у Центральному будинку культури, де оглянули виставку декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва «Моя маленька Батьківщина», організовану Бучанським центром позашкільної роботи, на якій були представлені роботи учнів та вихованців закладів освіти м. Буча, сел. Гостомель та сел. Ворзель.

Учнів дуже вразило виконання робіт у різних техніках та жанрах. Особливо запам’яталися роботи із серії «Бучанська котоманія», на яких зображені різними стилями «муркотики», «Гостомельська красуня», дивовижні і яскраві квіти, а також напрочуд пізнавальною була об’ємна робота-макет міста Бучі в давнину (1900 рік).

Екскурсія залишила приємні враження та надихнула на створення своїх власних творів про Бучу, Київщину та Україну.

«Моя маленька Батьківщина»