Екскурсія до журналу «Пізнайко»

15 травня 2018 року учні 3-Е класу разом зі своїм класним керівником Лавровською В.А. вирушили у подорож до дитячого журналу «Пізнайко».

Легка дорога та хороший настрій тільки підсилили відчуття пізнання. Нас зустріла яскрава атмосфера будівлі, а в ній дружелюбне ставлення колективу. Діти ознайомились з назвами професій людей, які так ретельно готують щомісячний пізнавальний досвід. Дізналися історію виникнення журналу, який складний шлях проходить робота до потрапляння його в їхні допитливі рученята, побачили перший випуск, а також кожен мав змогу відчути себе редактором.

Учні відчули гордість, щастя за те, що створили свій власний випуск, який буде збережений на згадку про цей незабутній, повний вражень, веселого посміху день!                                                                                                                                                                                                                         Лавровська В.А., класний керівник 3-Е класу

Екскурсія до журналу «Пізнайко»