Виставка народної творчості

Нещодавно  учні  3 – Г класу  відвідали  виставку  народної  творчості   « Від  матері – доні  добро  передам». Діти  почули цікаву, змістовну  і   захоплюючу  розповідь  про  народні  символи  та  обереги нашого  народу – рушники,  вишиванки,  сорочки … Вони  дізналися,  що  вишиванням споконвіку займалися жінки, які з покоління в покоління передавали найтиповіші, найяскравіші зразки орнаменту, кольору, вишивальної техніки. Вишивка — це не тільки майстерне творіння золотих рук народних умільців, а й скарбниця вірувань, звичаїв, обрядів, духовних прагнень, інтелекту українського народу. Численні орнаментальні зображення тварин, птахів, рослин, дерев, квітів стверджують, що наші предки обожнювали їх, опоетизовували природу не лише у фольклорі, а й у декоративному мистецтві.

Народна творчість