Ваш подвиг не вмре, не загине!

22 вересня в Україні День партизанської слави. В цей день вшановують подвиг партизан та підпільників у період Другої світової війни. І ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. Вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

З нагоди відзначення Дня партизанської слави бібліотекарями була оформлена книжкова виставка «Ваш подвиг не вмре, не загине». З літератури, представленої на виставці, можна дізнатися багато інформації про підпільну діяльність на окупованих територіях та про дітей-героїв в роки Великої Вітчизняної війни.

Наша школа завжди плекає історію України та шанує пам’ять про наших героїв.