Козацькому роду нема переводу!

17 жовтня учні 8-х класів відсвяткували День Козацтва. Це свято стало традицією нашого НВК, адже під час нього відбувається посвята учнів у козаки. Ведучими та журі даного заходу були бувалі козаки 10-А класу. Під час святкування юні козаки продемонстрували знання історії та звичаїв українського козацтва, знання рідної мови, спритність, міцність, а також знання українських прислів`їв про козаків. І, звичайно: « Що це за козак, який не вміє танцювати гопак?». Усі козаки достойно проявили себе у даному завданні.

Наприкінці свята у кожної команди було завдання виконати козацьку пісню, але й таке завдання не злякало наших козаків і козачок – вони чудово справилися з ним. Усі команди сьогодні були неймовірні, проте визначити переможця все ж таки потрібно було.

Після підрахунку балів, які набрали команди протягом усіх конкурсів, журі оголосили результати:

1 місце- 8-А клас

2 місце- 8-Б клас

3 місце-8-В клас

Вітаємо переможців і бажаємо й надалі розвивати в собі всі ті якості, які притаманні справжнім козакам.

Вишняк Анастасія, учениця 10-Б класу

[Galleries 909 not found]