Відкритий збір лідерів учнівського самоврядування

Сьогодні відбувся регіональний збір лідерів учнівського самоврядування на базі Немішаєвської загальноосвітньої школи l-lll ступенів №1. Метою зборів було підписання меморандуму про співпрацю між учнівськими парламентами міст Бучі , Ірпеня, Бородянського району та Пісківської ОТГ, яке відбулося дуже продуктивно!
Під час зустрічі були проведені тренінги, які стосувалися знайомства – тренер Ганна Воронкова та тренінг за технологією «HI-FI», який проводила Діана Прідьма.
Після успішно проведених тренінгів почалася дуже цікава , групова розробка проектів співпраці , які мають бути відтворені в найближчий час. Розробку проектів проводила Тетяна Яковлєва.
За підсумками зустрічі, координаторами був підписаний меморандум щодо налагодження співпраці та партнерських стосунків між учнівськими Парламентами регіону та проведення таких зустрічей на постійній основі.

Відкритий збір лідерів учнівського самоврядування