Гуманітарна акція «Довський Хрест»

20 листопада відбулася зустріч учнів нашого закладу з журналістом Віталієм Іщенком, під час якої школярі дізналися історію Довського Хреста. Довський Хрест встановлений в Довску на церковній землі Свято-Покровської церкви на знак пам’яті і вдячності від українців, яких місцеві жителі рятували від Голодомору 1932-1933 років. Також мали змогу поглянути на рушник, який відправляється на Довський Хрест від громади міста Бучі до 85 років часу Голодомору.

Учні переглянули відеосюжет з першої експедиції, яка відбулася 15 років тому в Клятіщі, це маленьке село Білорусії, в якому багато українців перебувало під час Голодомору в Україні.

Згодом, до зустрічі приєднався Сергій Урбан, який є засновником благодійного фонду «Добре діло». Він розповів про діяльність їхнього фонду та про сучасних людей, що потерпають від голоду та санітарних умов існування, а також розповів про гуманітарні ініціативи в Бучі та про необхідність допомоги безхатченкам взимку.

Вишняк Анастасія, учениця 10-А класу

«Довський Хрест»