Акція «Подаруй іграшку» до Всесвітнього дня дитини

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини. Офіційно це свято з`явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя.

Кожен з нас може змінити життя хоча б однієї дитини, зробити її щасливою та впевненою в майбутньому. А спільними зусиллями можна змінити дитячий світ на краще, розфарбувати його яскравими подіями та наповнити добром і людським теплом.

Напередодні свята в школі була організована акція «Подаруй іграшку». Старшокласники з молодшими школярами дарували один одному іграшки, вірші, найкращі побажання та гарний веселий настрій!

Вітаємо всіх наших дітей! Вітаємо всіх, хто своєю працею наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі!

Зі святом Вас, і нехай цей день залишить у Вас тільки приємні спогади!

Акція «Подаруй іграшку»