Батьківські збори майбутніх першокласників

28 січня в Бучанській загальноосвітній школі  І-ІІІ ступенів №4 відбулися  збори для батьків майбутніх першокласників, де директор школи Літкевич Алла Миколаївна розповіла присутнім про умови вступу до загальноосвітнього навчального закладу, про важливість співпраці та порозуміння між батьками учнів та вчителями та ознайомила присутніх з проектами, що діють на базі нашої школи.

Детальніше про підготовку дітей до вступу в 1-й клас, психологічну та педагогічну готовність до навчання, умови прийому до проектних класів розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Яблонська Лариса Броніславівна. Також вона дала відповіді на найчастіші запитання, що ставлять батьки майбутніх першокласників. 

Під час проведення зборів діти, які прийшли разом з батьками, знайомилися з майбутніми вчителями, класними кімнатами та школою.

Для тих, хто не мав змоги відвідати батьківські збори, чи хоче ще раз детально ознайомитися з важливою інформацією, пропонуємо перейти за посиланням Інформація – Для батьків – Для батьків майбутніх першокласників