Баскетбольне дійство

18.04.2019 року в нашому НВК відбулося справжнє баскетбольне дійство. 14 команд 7-11-х класів взяли в ньому участь. Головна мета – популяризація стрітболу в школі і відбір збірних команд 7-9 класів та 10-11класів на міські змагання з стрітболу 3*3, які відбудуться в травні 2019 року.
Чудова погода, палке бажання юних баскетболістів взяти участь в цьому турнірі, чітка організація змагань, стрімкі атаки, влучні кидки в кошик, командний дух, підтримка один одного – все це сприяло справжньому святу баскетболу.
Переможцями змагань стали команди 9-Б та 10-А класів, які достойно представлять нашу школу на міських змаганнях. А найкращим гравцем турніру став учень 7-А класу Ситніков Андрій.
Команди-переможці нагороджені перехідними кубками та грамотами.
Дякуємо вчителям фізичної культури, командам, вболівальникам за любов до спорту, за активну життєву позицію.

Баскетбольне дійство