Батьківські збори батьків майбутніх першокласників

першийклас

27 січня в Бучанському НВК “спеціалізована загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” №4 відбулися  збори для батьків майбутніх першокласників, де всі присутні мали змогу ознайомитися з умовами вступу до  закладу, про важливість співпраці та порозуміння між батьками учнів та вчителями та  з проектами, що діють на базі НВК.

Про підготовку дітей до вступу в 1-й клас, психологічну та педагогічну готовність до навчання, умови прийому до проектних класів розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи Яблонська Лариса Броніславівна. Також вона дала відповіді на найчастіші запитання, що ставлять батьки майбутніх першокласників.

Під час проведення зборів діти, які прийшли разом з батьками, знайомилися з майбутніми вчителями, класними кімнатами та закладом.

Для тих, хто не мав змоги відвідати батьківські збори, чи хоче ще раз детально ознайомитися з важливою інформацією, пропонуємо перейти за посиланням Інформація – Для батьків – Для батьків майбутніх першокласників

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>