Безпека в Інтернеті

З кожним новим поколінням підвищується рівень проникнення Інтернету в сім’ї. Сьогодні все більше дітей користуються Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор, завантаження мультимедійного контенту. Але з розширенням можливостей в онлайні збільшується і кількість ризиків.

Міжнародна календарна подія – День безпеки в Інтернеті – виникла за сприяння організації Insafe, починаючи з 2004 року, що проходить  під гаслом «Створимо позитивний Інтернет разом!». Відзначається щорічно у другий день другого тижня лютого.

Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

Сьогодні на уроках інформатики учні разом із вчителями обговорили питання безпечної поведінки в Інтернеті, потенційних загроз, випадки порушення прав дитини та механізми їх захисту. Також учні школи переглянули відеоролики на тему «Безпека в Інтернеті для учнів», звернувши увагу на розвиток Інтернету, на ті аспекти, які потребують поліпшення та ризики під час користування Інтернетом.

Наше завдання як вчителів, так і батьків – навчити дітей використовувати Інтернет правильно. Так само, як ми вчимо дітей безпеки в реальному житті – на вулиці та дорозі, нам необхідно навчити їх безпечній поведінці у віртуальному житті – в Інтернеті.

DSCN1892 DSCN1893