Бібліо-чаювання «За чашкою чаю»

Серед різних напоїв, які виготовляють люди, найвідоміший і найпоширеніший – чай. Цей корисний напій п’ють у будь-якому куточку Землі. Він тамує спрагу, знімає втому, додає бадьорості, піднімає настрій.

15 грудня – Міжнародний день чаю. Свято чаю урочисто відзначають у країнах-виробниках цього напою: Індії, Китаї, Шрі-Ланці. Європейські держави також приєднуються до святкування на знак любові до ароматного напою.

У нашій бібліотеці також відбулося свято чаю. На чайну церемонію бібліо-чаювання завітали учні 5-А класу. Бібліотекарі познайомили читачів з історією виникнення цього напою, традиціями чаювання у різних країнах, діти розповіли цікаві факти про чай та про особливості чайного етикету. Також учні мали змогу переглянути відеоролики про вирощування чаю в світі, як чай потрапив до нас на стіл, як правильно заварювати його. Чудовим доповненням інформаційного блоку був перегляд мультфільму «Новорічна казка».

Усі учасники свята смакували запашні чаї: чорний, зелений, з домішками та без, трав’яний та інші. Кожен зміг дібрати напій собі за вподобою, діти смакували солодощами, обмінювалися враженнями про різноманітні смаки чаю. Всі учасники свята залишилися радісними та щасливими.

«За чашкою чаю»