Бучанський НВК “СЗОШ І-ІІІ ст. – ЗОШ І-ІІІ ст.” №4 під час карантину не припинить навчання

6

      З 16.03.2020 року у закладі виконання навчальних планів здійснюватиметься завдяки різноманітним формам дистанційної освіти.
Ми обрали E-mail дистанційне навчання. Класичний варіант E-mail навчання передбачає отримання учнем щоденних у один і той же час поштових повідомлень, у яких міститься невелика кількість текстового матеріалу та перевірочних питань до нього. Створено своєрідне навчальне середовище для всього закладу одночасно. Воно матиме вигляд папки зі спільним доступом кожного класу, де вчителі щодня викладатимуть завдання для самостійного опрацювання, та перевірятимуть його, використавши google-форму. Посилання на дану папку класні керівники  надішлють у батьківські групи через Viber.
Коли завершиться період дистанційного навчання, учні отримають перевірочні завдання, що складені з питань, які надавалися під час вивчення окремих тем пропущеного матеріалу.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>