День довкілля

Нам без природи не прожити —

Це сонце й небо голубе.

Вода, земля, повітря, квіти —

Все, що оточує тебе.

Це все довкілля, це природа.

Частинки й ми її малі.

Потрібне нам життя й свобода,

Щоб вік прожити на Землі.

Земля — це неоціненний дар, подарований нам природою, це — наш спільний дім, тож берегти її — наш священний обов’язок.  Та часто люди не замислюються над майбутнім нашої планети. Нищення лісів, шкідливі викиди в атмосферу, забруднення річок та морів призводять до загибелі численних тварин та рослин, побачити які тепер можна лише в Червоній книзі. Тому  плакати, які  створили наші учні до Дня довкілля ще раз усім нагадали про необхідність берегти природу.

Земля — унікальна планета, на якій є життя. Це чудо, яке неможливо повністю осягнути і пояснити, проте, безперечно, варто берегти. Однак людина для Землі — не тільки окраса, а й небезпека. Тому  учні 4-Г класу  підготували і провели Свято Землі, для того, щоб кожен з нас звернув увагу на проблеми нашої планети, насамперед, екологічні. Ці щирі маленькі діти показали усім, що любити і берегти природу  – це святий обов’язок усіх її жителів.  Четвертокласники ще раз усім нагадали, що ми усі тільки гості на цій планеті. На згадку про свято залишилися фотографії і чудовий настрій.

Захист довкілля

Свято Землі