День дитинства

Життя дійсно прекрасне і треба тільки навчитися його любити і цінувати. Воно дарує нам безліч приємних днів, одним із яких є День дитинства. Саме це свято й відсвяткували учні 11-х класів 18 травня 2018 року. Традиція прощатися з дитинством в одинадцятикласників нашого НВК існує вже давно.

Хвилюючим цей день був не тільки для випускників, а й для перших вчителів та класних керівників, адже він нагадує про наближення свята Останнього дзвоника, вручення  атестатів зрілості та, зрештою, випускних вечорів.

Протягом дня учні грали в ігри, співали, танцювали, дякували своїм вчителям за турботу.

Випускники! Запам`ятайте себе такими: молодими, гарними, романтичними, з іскорками довіри до життя, надії на сповнення всіх мрій і сподівань!

День дитинства