День інтелектуалів

У рамках Дня інтелектуалів у школі відбувся шаховий турнір. Свої сили випробовували 20 маленьких шахістів. Боротьба була запеклою, але перемогу виборов учень 4-Д класу Мусієнко Іван. Проте юні інтелектуали в цей день не відпочивали, а запросили на гру «Найрозумніший» у 1-А клас. Першокласники показали свої знання, вміння. Цікаві завдання вимагали від команд працювати дружно і злагоджено. Мудру Сову виграла команда «Веселка», а всім учасникам – солодкий подарунок.  КВК «Знавці української мови» між учнями 4-А та 4-Б класів розпочалося з пісні про рідну мову, а потім  – змагання. Учні показали свою кмітливість, дотепність, винахідливість, швидкість. Вболівальники слідкували за ходом подій і дуже хвилювалися. Перемогли учні 4-А класу, з чим ми їх і вітаємо.

Шаховий турнір

КВК