День капелюхів у таборі « Джерельце»

Вони елегантні й ексцентричні, кумедні і драматичні, і будь-який приносить задоволення. Цей аксесуар може створити кардинально новий образ і водночас захистить від сонця і надокучливих поглядів. Капелюх вважали найтаємнішим аксесуаром, і в усі часи з ним були пов’язані легенди і повір’я.

Ось і в нашому таборі «Джерельце» відбувся сьогодні День капелюхів.

Особливістю цього дня стало свято неординарних, виготовлених власними руками  капелюшків, які не можливо ніде купити чи дістати. Всі роботи учасників показу були яскравими та несподіваними. Вразило те, з яким ентузіазмом підійшли діти до підготовки свята. Тут були  капелюхи чарівників, джентльменів, клоунів, вишукані та тендітні для дівчаток, оригінальні для любителів природи.

Діти стали учасниками конкурсу на кращу презентацію капелюха, в якій вони продемонстрували свої таланти.

Завершилося свято феєричним дефіле – модним показом незвичайних капелюхів, які продемонстрували всі учасники цього цікавого дійства.

Також вихованці табору сьогодні займалися з музичним керівником, керівником гуртка «Образотворче мистецтво Шевчук О.І., позмагалися у спортивних естафетах.
Величезне задоволення, заряд позитивних емоцій, бадьорості і прекрасного настрою отримали всі, хто був присутній цього дня в таборі.

День капелюхів у таборі « Джерельце»