День кіно в таборі «Джерельце»

IMG-3da0987d05defb735ad1074aefbbb781-V

14 червня 2019 року в пришкільному таборі «Джерельце» був присвячений Дню кіно. Метою цього дня було познайомити учнів із новинками кінематографу, поглибити й розширити знання про таке звичне явище як кіно, розвинути інтерес до різноманітного дозвілля.Після сніданку загони «Капітошка» та «Мрійники» мали змогу позмагатися у веселих естафетах. Перемогу здобули «Мрійники».
До уваги бажаючих було організовано перегляд фільму «Секрети домашніх тварин» у форматі 3D в кінотеатрі «Акваріус». До речі, під час перегляду в кінозалі дозволялося їсти попкорн та морозиво, що дуже сподобалося нашим дітлахам.
Цей день запам’ятається школярам надовго.

День кіно