День мужності й таланту в таборі « Джерельце»

Юнаки в нас – просто клас,
І здивують,мабуть, вас.
Бо вони у нас – чудові,
Сильні, дружні…просто кльові!

З бадьорим настроєм та грайливими посмішками розпочався день у пришкільному таборі “Джерельце”,тому що в табір завітав телеканал
«Погляд». Журналісту та оперетору телеканалу було цікаво познайомитись із роботою нашого табору та тим, як же саме відпочивають наші діти. А почали ми знайомство з ранкової лінійки, веселої зарядки та смачного сніданку. Діти з великим задоволенням ділились із гостями враженнями від відпочинку в таборі, розвагами, змаганнями та конкурсами, які ми проводимо кожного дня. Сьогодні наші гості разом з дітьми відвідали шаховий турнір, гурток «Ази футбольної майстерності», фотогурток і гурток « Країна Лего».
Цікавим був майстер-клас з гончарного мистецтва, на якому діти дізналися про всі секрети глини та гончарної майстерності, а також створили свій перший шедевр. Досвідчені гончари крок за кроком розказали і показали, як із звичайної глини зробити щось дуже красиве та незвичайне.
Але найочікуванішим та найінтригуючішим дійством сьогоднішнього дня був конкурс мужності та таланту «Містер табору – 2019». Кожен загін представляли найкращі юнаки. Учасники демонстрували вміння поводитися на сцені та своє амплуа у конкурсі «Візитка», власні обдарування у конкурсі «Мій талант» та спритність у танцювальному батлі. . У залі панувала надзвичайна енергетика вболівання, піднесений настрій та сяяння дитячих очей.
Усі учасники були неперевершені! А перемогу неочікувано вибороли два учасника конкурсу. Ними стали Журавський Ігнат (3 загін) і Андрієвич Максим (1 загін). Усі інші юнаки отримали нагороди в різних номінаціях та подарунки. Вітаємо наших «містерів»!

Містер табору