День пам`яті жертв концтаборів

SAM_2357

11 квітня 2018 року в НВК №4 відбувся тематичний виховний захід до Міжнародного дня визволення в’язнів фашистських таборів. Проводила урок учитель історії Ситник Галина Миколаївна для учнів 9 класу.

Старшокласникам були представлені матеріали тих звірств, нелюдських страждань в’язнів, що утримувалися в таборах. Галина Миколаївна озвучила цифри про сотні тисяч закатованих жертв нацистського режиму.

Проведені заходи привернули увагу учнів до трагедії жертв нацистських переслідувань та сприяли увічненню пам’яті про них, вихованню в учнів ціннісного ставлення до людей та патріотичних почуттів до своєї Батьківщини.

День пам`яті жертв концтаборів