День Соборності України

22 січня український народ святкує величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України.

Слово соборність включає в себе єдність і згуртованість. Це свято об’єднання всіх  українських земель в одну спільну Соборну державу.

В актовому залі ЗОШ №4 проведено виховний захід для учнів старшої школи, щоб  пробуджувати інтерес до вивчення історії та культурних надбань українського  народу, ознайомити з вирішальними подіями сьогодення, виховувати через віршовані твори почуття гідності та патріотизму, любові до Батьківщини, рідної мови.

Цей захід підготували бібліотекарі школи разом з учнями 10-А класу. Діти натхненно та піднесено читали вірші, продивилися документальний фільм «Злука», з презентації Субачевої Анастасії – дізналися більше про бучанських героїв АТО, хвилиною мовчання  вшанували їх пам’ять. Учениця 7-А класу Товстенко Анастасія виконала пісню про Україну. Цей урок історії допоможе учням  ще більше пізнати свою Україну.

День Соборності України