День спорту та здоров`я

IMG-3714f80d266eeb4e1f1c624be826542d-V

День спорту у таборі «Джерельце» розпочався на спортивному майданчику з традиційної ранкової зарядки.

А далі для хлопчиків всіх загонів були проведені естафети з футбольними м’ячами, метання м`ячика для великого тенісу на дальність, освоєні перші спроби техніки володіння м’ячем. Заключним етапом була гра у міні-футбол. Чотири команди боролись за кубок «Джерельця», а решта палко вболівали за свої команди. Кубок виборола команда на чолі з капітаном Денисом Данилевичем, який вже два роки займається  футболом. Вболівальникам дякуємо за підтримку команд, а команду вітаємо з перемогою.

Дівчатка ж малювали малюнки та колажі  на тему «Я за здоровий спосіб життя». Четвертий загін «Капітошка» випробував свої сили у грі в шахи під керівництвом керівника гуртка Григор`євої Ш.Р.

3, 5, 6 загін помандрували на екскурсію до Національного  музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році».

А після обіду на всіх чекала святкова дискотека.

Сьогоднішній день сприяв збереженню та зміцненню здоров’я дітей, формуванню пізнавальних інтересів про історію й розвиток спорту.

Усім було весело та цікаво.

День спорту та здоров`я

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>