День вчителя

На світі існує чимало професій, і всі вони необхідні, адже приносять користь людству. Але є серед них найважливіша та найгуманніша – професія учителя.
За традицією, з самого ранку усміхнені старшокласники зустрічали вчителів, дарували їм квіти, вітали від усієї душі з професійним святом. У школі протягом дня проводився День учнівського самоврядування. Учні 9-11-х класів повністю виконували обов’язки вчителів, а голова та заступник ОУС «Сузір`я майбутнього» – обов’язки  директора та заступника директора. Справжнім сюрпризом для вчителів  зранку стало музичне вітання від учнів. А після уроків усі вчителі зібралися в святково оформленій актовій залі. Учні на честь свята подарували іскрометний гумор, творчий запал і слова нескінченної подяки.
Багато вчителів працює в нашій школі і кожен справжній майстер своєї справи. Спасибі Вам, дорогі вчителі, за неоціненну працю, за науку, за те, що несете віру в завтрашній день. Зі святом Вас!

[Galleries 44 not found]

IMG_0902 IMG_0927 IMG_0929 IMG_0942 IMG_1015 IMG_1018 IMG_1020 IMG_1031 IMG_1310 IMG_0879 IMG_0884