Ми втілюємо проекти у життя!

Проект учнівського самоврядування “Комфорт у всьому!” поступово втілюється у життя!
Ще нещодавно учні вносили пропозиції щодо покращення школи через своїх лідерів, які на зборах обрали найкращі, і почалася робота, а вже маємо першу зону для відпочинку на першому поверсі, вона розташувалася поруч з 11 та 12 кабінетами.
Уже чимало дівчаток і хлопців випробували нові місця для відппочинку: там і сиділи, і лежали, і грали, і розмовляли, і навіть до уроків готувалися.
Завдяки співпраці школярів та вчителів трудового навчання і з’явилася ця зона відпочинку. Щоб швидше завершилося облаштування школи для комфорту школярів, активна учнівська молодь і далі долучатиметься до втілення проекту.
І пам’ятайте: навіть маленька справа може змінити наш світ, і все залежить лише від нас самих!

Рудницька Аліна,
голова ОУС “Сузір’я майбутнього”

Зона відпочинку