Дні здоров’я у школі завершилися

Тільки у сильному, здоровому тілі

дух зберігає рівновагу і характер,

розвивається в усій своїй могутності

(Герберт Спенсер)

Завершились Дні здоров`я в нашій школі.  Учні дізналися багато корисної інформації, яку зможуть використати у повсякденному житті про   профілактику  зміцнення здоров’я та формування  культури здоров’я.
Усі без винятку отримали безліч позитивних вражень. Ще довго учні школи будуть згадувати  цей день. Адже він був, як продовження канікул – з гарними сонячними днями, цікавими іграми та конкурсами і вірними друзями поруч. Всі розуміють, що добре здоров’я — це запорука чудового настрою, самопочуття, високої працездатності. Саме від здоров’я дитини залежить успіх її у навчанні, фізичний розвиток та психічний стан.
Фіналом проведення Днів здоров`я став випуск кожним класом екологічних газет на тему «Збережемо Планету чистою».

Екологічні газети