Екскурсія 4-В класу до хлібокомбінату « Кулиничі»

Ми не уявляємо нашого столу без запашного хліба. З давніх пір в житті народу було і залишається на першому місці виховання з раннього дитинства дбайливого відношення до хліба. Скільки ж чудових  слів про хліб зберігає  народ у своїй скарбниці – усній народній творчості : « Хліб – усьому голова», « Хліб – народне добро»,  « Ціна хлібу – життя».

Як народжується хліб сьогодні? Відповідь на це запитання ми вирішили шукати на хлібокомбінаті « Кулиничі», що знаходиться у Київській області. Саме туди 14. 03. 2016р. учні 4 –В класу відправилися на екскурсію.  З гарним настроєм та сильним бажанням  посмакувати запашними виробами діти поспішили до цеху.

З великою цікавістю дітлахи спостерігали за повним процесом виробництва хлібобулочних виробів : від змішування тіста і надання йому форми до транспортування свіжої випічки конвеєром і її пакування. На цьому враження учнів не вичерпалися. Школярів запросили переглянути захоплюючий фільм про історію хлібопечення від самих його витоків. Родзинкою програми став невеликий майстер – клас, під час якого діти побували у ролі справжніх пекарів. Діти із задоволенням  взялися за справу – з тіста ліпили рогалики з начинкою, якими згодом із задоволенням поласували під час приємного чаювання. На добру згадку про поїздку на хлібозавод учні отримали смачні подарунки і сувеніри, а також чи не найбільш цінний подарунок – незабутні знання та враження!

кулиничі

4-В клас