Екскурсія учнів 2-Е класу до фабрики “ROSHEN”

Під час весняних канікул учні 2-Е класу зі своїм класним керівником  Лавровською Вікторією Анатоліївною відвідали кондитерську фабрику «Roshen».

Не знаю я дитини, яка не любить шоколад та солодощі! Усі діти люблять поласувати шоколадом і просять своїх батьків поповнювати «запаси» енергійного продукту! Проте, навіть не уявляють, звідки береться цей солодкий, магічний продукт, який так легко може підняти настрій та надати щастя!

Відвідавши найголовнішу, найсолодшу кондитерську фабрику «Roshen», наші дітлахи дізнались про такий продукт, як боби какао, цікаві історичні факти виникнення напою какао, шоколаду. Разом із кондитером-екскурсоводом побували на виробництві, де мали незвичайну нагоду ознайомитись, як виготовляють солодощі, дізнатись подальшу долю «смаколиків» до потрапляння їх на прилавки наших магазинів.

Вдячні за візит нашим «пізнайкам», працівники фабрики надали можливість покуштувати тортик «Золотий ключик» з останньої партії, а також пригостили кожного учня усілякими цукерками та сувенірами.

Кожна дитина з переповненим відчуттям щастя, гарного настрою та відчуттям пізнання нового повернулася з екскурсії.

Рошен