Ескурсія до Бучанської публічної бібліотеки

В умовах карантину, який триває в нашій країні вже рік, надзвичайно важливо не втратити бажання дітей пізнавати, бачити, відчувати. Зараз ми не можемо дозволити собі масових далеких екскурсій, але є нагода пізнавати рідне місто, відкривати для себе цікаві місця.
Нещодавно відкрила свої двері для читачів сучасна і надзвичайно красива Публічна бібліотека Бучанської МОТГ, знаходиться вона зовсім поруч з нашою школу, у сусідньому будинку, тому учні 2-Б класу разом з класним керівником Самійленко Н.М. із задоволенням завітали туди на своєрідну міні-екскурсію. Прийшли не з порожніми руками, а долучилися до безстрокової благодійної акції “Подаруй книгу бібліотеці” і подарували новій бібліотеці близько двох десятків дитячих книг.
Діти оглянули надзвичайно красиві зали бібліотеки, перемацали й полистали усі яскраві книжечки, посиділи в зручних кріслах-мішках та на диванчиках. Дітвора була в такому захваті від усього, що бігала туди-сюди від полички до полички й не знала, яку книжку першу вхопити. Сучасний дизайн бібліотеки вразив! Зручні кольорові дивани, мобільні крісла-мішки, кулясті лампи в стилі лофт, великий читальний зал з інтерактивним екраном. І плюс 40 тисяч книг у наявності!
Бібліотекарі провели з дітьми змістовну, цікаву розмову про історію книгодрукування, нагадали правила користування книжками, розповіли про світові рекорди, пов’язані з книгою. Діти надзвичайно надихнулися цією екскурсією і пообіцяли приходити сюди зі своїми батьками та рідними, адже читання “живих” книг – це завжди актуально, пізнавально і набагато цікавіше, ніж читання творів онлайн через ґаджети.

екскурсія