Гідності хай промінь не згасає!

Революція 2013-2014 років відбулася ціною понад ста життів. Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім’я вищих ідеалів, одним із яких була гідність. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця.

Революція Гідності стала наймасштабнішим протестом у новітній історії України, боротьбою українських громадян за свої права і демократичний європейський вибір. Гідність, свобода, відвага, єдність, честь стали одними з головних об’єднавчих цінностей Революції Гідності.

Напередодні вшанування пам`яті Героїв Небесної Сотні учні нашого НВК взяли участь у акції «Ангели пам`яті».  Виготовили власноруч паперових ангелів та розвісили на деревах.

Учителі історії провели уроки мужності «Гідності хай промінь не згасає!», «Слава Небесній сотні». Нагадали дітям про те, що кожен із загиблих мав свою сім’ю, батьків, друзів, захоплення, свої симпатії та невідкладні справи. Але поклик їхньої душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Учні переглянули кадри тих страшних  подій на Майдані, схилили голови у хвилині мовчання.

Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам’ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.