Голокост: злочин проти людства!

27 січня в багатьох країнах світу відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Таким чином світова спільнота вшановує мільйони євреїв, ромів і представників інших народів, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.

До дня пам’яті жертв Голокосту у шкільній бібліотеці організовано виставку-спомин «Голокост: злочин проти людства». Книги та фотоматеріали, представлені на експозиції,  допоможуть більше дізнатися про трагічну сторінку в українській і світовій історії та поклонитися пам’яті замучених. Так на виставці представлено роман-документ Анатолія Кузнєцова «Бабин Яр». Ця книга присвячується пам’яті всіх загиблих від рук нацистських окупантів у Бабиному Яру та в концтаборах. Також на виставці можна розглянути світлини ув’язнених людей, які страждали, голодували, терпіли приниження, тортури, знущання і масове винищення, заради віри і любові до свого народу.

Пам’ять про цю трагічну сторінку нашого народу увічнено архітектурними пам’ятниками, художніми та музикальними творами, кінострічками. Допоки жива людська пам’ять, трагедію Голокосту слід згадувати з соромом і жахом. Людство мусить не забувати про мільйони ні в чому неповинних євреїв і представників інших меншин, про чоловіків, жінок і дітей, яких було знищено варварськими методами і віддати їм належну шану. Тепер, коли Голокост відходить у минуле, нинішнє покоління має продовжити естафету пам’яті і відстоювати гідність людини.

20190128_150358 20190128_150414 20190128_150340