Хімічний КВК

Як відомо, розвиток школярів відбувається не тільки на уроці, а й у позаурочний час в атмосфері вільного спілкування,праці, дозвілля,де вони можуть виявити свої творчі здібності.
Проведення різних пізнавальних ігор, зокрема хімічного КВК, сприяє розвитку творчої особистості учнів. Такі заходи проводяться під керівництвом учителя хімії з метою розширення пізнавальних інтересів, залучення великої кількості учнів, створення стійкої позитивної мотивації до творчої активності.
Конкурс проводився серед чотирьох команд учнів 8-Б класу. Школярі демонстрували неабиякі знання, знаходили нестандартні шляхи вирішення завдань, і все це в дружній і веселій атмосфері. У нас не було переможців і переможених. Перемогла ДРУЖБА.

Хімічний КВК