Хімія – наше життя, наше майбутнє

«Широко простягає хімія руки свої у справи людські.
Куди не подивимось, куди не оглянемось,
скрізь обертаються перед очима нашими успіхи її старанності…»

М.В. Ломоносов

У нашій школі з 18 по 28 квітня 2017 року пройшла декада хімії, біології та екології. В рамках цієї декади вчителі природничих дисциплін підготували низку заходів, метою яких було зацікавити дітей та прищепити любов до знань.

Відкриття декади розпочалось інтелектуальною грою «Хімічне крісло», яка була проведена в 8-Б та 8-В класах, а також переглядом фільму «Згубна дія алкоголю на організм людини» у 9-А, 9-Б та 9-В класах.

20 квітня учні 11-тих класів підготували презентації про екологічні катастрофи, подолання яких важливе для кожного жителя Землі. Переглянути їх мали змогу всі охочі у вестибюлі нашої школи.

21 квітня у 8-А класі відбулася гра «Я люблю хімію», метою якої було виховати інтерес до цього предмету.

24 квітня в 9-А класі була проведена «Хімічна вікторина». Поділившись на дві команди, учні використали свої знання на практиці, продемонстрували свою увагу, пам’ять та уміння логічно мислити. Перемогу здобула команда «C2H5OH». А 5-В клас підготував чудову та пізнавальну виставку малюнків «Збережемо природу»,  яка дала зрозуміти всім, що природа – це скарб.

28 квітня для учнів 10-тих класів був проведений конкурс знавців неорганічної хімії.  Юні хіміки взяли участь у бліц-турнірі, а також відгадували загадки, пов’язані з цією наукою.

Учні 11-Б класу стали учасниками уроку-диспуту з теми: “Теорії походження життя на Землі”.

Протягом усієї декади діти експериментували, моделювали, досліджували різні хімічні та біологічні явища. Таким чином учні нашої школи не тільки на власному досвіді зрозуміли яким цікавим може бути світ хімії, а і перевірили та поглибили свої знання.

Декада