І в читача буває бенефіс!

0-02-04-0926c9291ef88120137716d14e5a658f2df888539a1061b2626d06b0dc63b83a_88c7cd0f

Книга… Вона володіє магічною силою, яка спроможна схвилювати, порадувати, розгнівати. Вона пробуджує допитливість, допомагає в навчанні. Вона розвиває розум, вчить ширше мислити, глибше відчувати й розуміти навколишній світ, людей.

У нашому НВК відбувся конкурс «Найкращий читач школи» з метою популяризації серед дітей читання, книги і бібліотеки.

Кращими читачами нашої бібліотеки, які прочитали найбільше книг, стали: Богдан Кирил – 3-А клас, Козак Юлія – 4-Є клас, Кондрашонок Ксенія – 5-Є клас та Гавриш Вікторія – 6-Г клас.

Юні книголюби читають книги різних літературних жанрів, особливо їх цікавить художня література: пригоди, фантастика, шкільна дружба, книги патріотичної тематики. Усіх їх  об’єднує любов до книги, бажання бути ерудованими і цікавими людьми, фантазія, творче натхнення, талант. Вони – люди неординарні, захоплені.

Саме цим розумним, творчим, ініціативним любителям книги були вручені дипломи «Найкращий читач школи».

Бібліотекарі нашого НВК впевнені, що любов до читання допоможе визначити своє гідне місце в житті. Ми бажаємо витрачати свій вільний час доцільно, отримувати від цього задоволення. Бібліотекарі завжди раді хорошим читачам, запрошують всіх охочих читати до бібліотеки, не забувати дорогу до книжкового дому, не минати його поріг.

І в читача буває бенефіс!