ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» на Київщині завершено

    «Джура» – це не просто гра, це великий світ, в якому знаходиш нових друзів, нові знання та проходиш випробування на єдність.

Гра проводиться з метою національно-патріотичного виховання учнівської молоді, формування активної громадянської позиції та готовності до захисту Батьківщини. На жаль, в цьому році формат проведення гри був дистанційним з використанням сучасних освітніх технологій  та ресурсів і складався із 4-х вікторин. Кожного дня, відповідно до розкладу з 9.00 до 16.00 команди мали змогу брати участь у вікторинах :

  • «Рятівник»
  • «Топографія»
  • «Відун»
  • «Краєзнавець».

Рій « Січові стрільці» Бучанського НВК № 4 взяв активну участь в онлайн – грі (старша вікова група). Юні джури нашого НВК отримали призові місця в конкурсах: «Рятівник»-ІІІ місце, «Топографія»-ІІІ місце, « Відун» -ІІІ місце, «Краєзнавець»-ІІІ місце.

Дякуємо рою «Січові стрільці» за гідне представлення НВК та участь у онлайн-грі «Сокіл» («Джура») і бажаємо успіхів, наснаги, оптимізму, гарних результатів та мирного неба над головою.

Тож цьогорічний ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» на Київщині завершено.  А юні джури та їх наставники продовжать свої заходи щодо підготовки гри у новому навчальному році.

 

Військово-патріотична гра "Джура"