Інформаційно-профілактичний захід «Стоп насильству!»

08.12.2016 року відбулась зустріч старшокласників з працівниками служби у справах дітей і сім`ї спільно із студентами Українського гуманітарного інституту.  Проведена профілактична бесіда з елементами тренінгу, яка направлена була в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля.

Учням були роздані пам`ятки «Сім`я без насильства» та телефони довіри.

Кожен з нас має сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім’я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Будьте уважними до людей та особливо дітей, які вас оточують, та не залишайте їх у біді.

«Стоп насильству!»